Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

HIV

Binac321

Pozdrav
Prije 2 mjeseca sam ispod glavica dobio bijelu podkoznu fleku popracenu sa nekoliko bijelih pristica na glavicu. Ta fleka se povukla, a pristici isto prolaze..( nisam osjecao nikakvo peckanje niti svrab) Shodno tome djevojka je otisla na ginekoloski pregled koji je bio uredan, ali je papa testom utvrdena prisutnost promjene CIN ( | ). Ginekologica joj je rekla da koristi vaginalete 12 dana i da ce biti u redu.
Pitanje je da li se trebam zabrinuti zbog svoje fleke i pristica..( mislio sam da su kondilomi, ali sad mi se to sve povlaci i nestaje, pa sam zbunjen).

Oboje nismo bili s drugim partnerima vise od godinu dana, a mi smo prohodali prije pola godine, da li je moguce da je neko od nas taj virus nosio tih pola godine pa su tek sad izasle nuspojave..

Hvala unaprijed!

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani, po Vašem navodu najvjerojatnije se radi o gljivičnoj infekciji u genitalnoj regiji, a ne o kondilomima. Pokušajte s klotrimazol kremom 2xdnevno tijekom 10-14 dana.