Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Hrapava koza anusa

Mrvica1995

postovani!
Vec par mjeseci borim se sa perianalnim dermatitisom i unutarnjim hemeroidima. Prije par dana izmedu dva hemoroida, na samom ulazu u anus hrapavu kozu. Ne mogu reci da je izraslina. Prilikom gledanja u ogledalo nije vidljivo nista..samo pod prstom se osjeti da koza nije glatka kao ostatak ulaza u anus. Sto bi to moglo biti? Hvala unaprijed

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
premaopisu, vrlo se vjerovatno radi o duplikaturi kože, fiziološkom stanju. Ali da budete sigurni, potreban je pregled dermatovenerologa jer se može teoretski raditi i o hemeroidu ili kondilomu .