Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Tromb?

Sakiiiii

Postovani, juce mi se pojavio bol u podlaktici u blizini zgloba, bol nije jakog intenziteta, kad ne pomeram ruku ne osecam je, ali kad pomerim saku onda osetim. Takodje pojavila mi se bol u predelu ispod pazuha na dodir i pokret, ista ruka je u pitanju. Vec 3 meseca pijem daylette tablete za kontracepciju, pa sam se uplasila. Da li ovi simptomi mogu da upucuju na tromb ili neku ozbiljniju bolest? Nemam nikakvih drugih simptoma.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
odgovori na vaša pitanja nisu u domeni dermatologa. Preporučam da se javite nadležnom liječniku obiteljske / opće medicine pa da vas pregleda i uputi prema potrebi na pretrage ili pregled specijaliste nadležog za probleme sa zglobovima.