Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Melanom

Vjeverica6

Poštovani.!
Obraćam vam se zbog obavljene biopsije na ruci kod mog oca. Biopsijom je utvrđeno zadebljanje koje ukazuje na hipergranulozu te blagu papilomatozu. Vidi se nešto melanofaga te pokoji granulocit tipa eozinofila mjestimice je prisutna egzocitoza kroz bazalni sloj epidermisa uz prljava apoptotička tjelešca i vakuolizacija bazalnih stanica.

Lp
Molim vas za savjet i tumačenje. Naručen je za pregled 30.09.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
bez uputnih dijagnoza i pregleda, nemoguće je napraviti kliničko-patološku korelaciju.
U PHD nalazu je patolog trebao napisati o kojoj dijagnozi se radi ili bi se moglo raditi.
Preporučam da odete na kontrolni pregled i da se tada ustanovi dijagnoza.