Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kapilare

t.n.

Već duze vremena imam vidljive žilice u predjelu oko nosnica(korijen nosa -prema usnicama) i u podrucju nosa između očiju.Želio bih se toga riješiti da li mi možete pomoći,unaprijed hvala.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Vaš se problem može riješiti metodom koja se zove elektrokoagulacija. Obratite se vašem dermatologu ili u Ambulantu za kozmetologiju Klinike za kožne i spolne bolesti KBC i MF na Šalati 4.