Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Klamidija?

Kikigno

Postovani doktore, vec duze vrijeme (mislim na godinu i vise) pojavljivalo se crvenilo na glavicu penisa i na kozici s unutarnje strane (izgleda kao iritacija), malo je bilo crveno, pa nekad ne, osjetio sam neki dan da ispod glavica sa donje strane nesto pecka na malo jaci dodir, te nekad tijekom mokrenja pece i nekad je mokrenje u prekidima, zanima me vase misljenje, sto se tice ovih simptoma.. Hvala unaprijed, Lijep pozdrav

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
Vaši simptomi su nespecifični i mogu se pojaviti kod većine spolno prenosivih infekcija, kao i kod nekih neinfektivnih dermatoloških bolesti genitalnog područja.
Da bi sa sigurnošću isključili spolno prenosivu infekciju, savjetujem učiniti bris uretre ili PCR urina na klamdiju, ureaplazmu, mikoplazmu, gonoreju, trihomonas.