Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kuglasto otvrdnuće vel zrna graška u korpusu penisa

Pomozi mi doktore

U korpusu penisa na granici corpora cavernosa i corpusa spongiosuma ventralno cca 1 cm ispod ruba glansa se palpira kuglasto otvrdnuće vel zrna graška.
Ovo mi je napisao specijalist urologije do kojeg sada ne mogu doci , ugl stvar se malo prosirila pa se malo bojim. O cemo bi se tu moglo raditi i koji su uzroci?

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, problem koji imate je nemoguće riješiti putem poruku. Potreban je ozbiljan pristup uz pregled urologa i dermatologa.