Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvrga ispod kose

oni

Poštovani doktore,

imam već jako, jako dugo nekakvu malu kvrgicu na glavi. Nikad nisam naročito obraćala pažnju na kvrgicu, jer me nije boljela niti je bio iscjedak. Nekada sam znala pronaći komadiće skrućene i suhe materije kako bi otpadale. Dečko je otkrio tu kvrgu i počeo pregledavati. Ne izlazi išta na pritisak. Samo nekada otpadnu mali žuti komadići nečega. Mislila sam otići dermatologu da pregleda, jer je i malo neozbiljno od mene tolike godine to nositi na glavi, a da ne znam je li opasno ili bezopasno. Znate li Vi što bi to moglo biti?

Zahvaljujem se na odgovoru.

Srdačan pozdrav!

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, dali ste si najbolji odgovor - potreban je klinički i dermoskopski pregled dermatologa.
Vrlo se vjerovatno radi o dobroćudnoj supkutanoj tvorbi, ali potreban je pregled.