Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Očitavanje nalaza

yolanda79

Poštovana/i,
Na pregledu madeža ustanovljeno je da moram ukloniti dva. Imam jako puno madeža,sa godinama sve više i više. Nalazi su sljedeći :
1) u području opisanog čvorića nalazi se složeni edematozno promjenjeni nevus. Rubovi resekcije kože su bez patahistoloških promjena.
MKB-10 : D22.5 i M8760/0

2) opisana makula odgovara lentiginozno blago displastičnom junkcionalnom nevusu. Rubovi resekcije kože su bez patahistoloških promjena.
MKB-10 : D22.- i M8727/0

Molim Vas ako mi možete razjasniti nalaz.
Hvala,lp

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
radi se o urednim, blago promjenjenim, ali ipak dobroćudnim madežima, koji su uklonjeni u cijelosti.
Gotovo da nisu potrebne daljnje kontrole zbog ovih uklonjenih promjena, ali svakako idite na redovne kontrole kod vašeg dermatologa zbog ostalih madeža.