Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pojavila mi se neka cudna "boba" na penisu

jovmak

Kako naslov kaze pojavila mi se neka cudna boba na penisu i msm da je tu jedno 2 mjeseca malo ispod glavica

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
hvasa na obavijesti, ali na temelju ove informacije i nemogu reći više od toga.
Vjerovatno se radi o žlijezdi ili nekoj drugoj benignoj promjeni, ali da bi se utvrdila priroda promjene, potreban je pregled dermatovenerologa.