Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pomoc oko sluznice penisa

marioboscic

Poštovani,
Javljam vam se jer me zanima vaše mišljenje i možda neki savjet. Imam 25 godina, već 3 godine imam problem sa sluznicom glavića penisa, bolovao sam od bakterije Escherichia coli koja je pronađena na brisu glavića. Mazao sam se tridermom - gentamicin kremom. Nakon terapije uzeo sam kontrolni bris, sve je bilo u redu. Ubrzo se pojavio novi problem, sluznica glansa postala je tanka i osjetljiva. Nakon tuširanja zna biti jako ljepljiva dok se ne osuši jer se vidi da je sluznica na glaviću istanjena. Pokušavao sam ga regenerirati raznim metodama, od raznih ulja nevena, gospine trave do pantenol krema i masti itd. Ništa nije pomoglo, sve navedeno samo olakšava stanje ali ga ne rješava. Zadnji dermatolog mi je rekao da kostikosteroid iz kreme Triderm trajno oštetii sluznicu... Stvarno ne znam kome da se obratim, ako netko od vas ima kakav savjet ili mišljenje bio bih mu zahvalan. Veliki pozdrav.

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
pokušajte s ovim proizvodom: La Roche-Posay Hydraphase Intense Serum - 1xdnevno - navečer.

Ako osijetite da Vam ne odgovara prestanitie ga koristiti.