Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

poslije operacije

zeljka

prije mjesec i po dana sam napravila hirurski zahvat velikog madeza na desnoj dojci.(o tome sam vas vec jednom pitala)
ostao mi je veliki oziljak sa dvije tamne male mrlje.
prepisana mi je krema za upalu koze ali se nista nije popravilo
sta to moze biti i da li se iz tog nesto moze iskomplicirati
unaprijed zahvalna na odgovoru

Prof.dr.sc. Jasna Lipozenčić

Savjetujem Vam pregled kod Vašeg operatera koji će provjeriti operativni rez.
Prema patohistološkom zahvatu se također treba ravnati.