Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

seboreja?

Suncica

Vec par godina upsjesno tretiram Seboroicni dermetitis u kosi, dijgnozu koju mi je dermatolog ustanovio.
Medutim u meduvremenu mi se na vlasistu oko spolnog organa, takoder javio svrbez i crvenilo. Ginekolog mi je prpisao Oronazol i Propolois kapi, nakon cega je sve nestalo. Izgleda da je ponovo pocelo. Dijagnoza nije uspostavljena. Da li je to opet Seboreja?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

S obzirom da je i ingvinalna regija bogata žlijezdama lojnicama moguće je da se ponovno radi o dijagnozi seborojičnog dermatitisa. Međutim za postavljanje točne dijagnoze neophodan je pregled dermatologa.