Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Svrab testisa i pojava izraslina

Tonci123

Dragi doktore zadnjih 10 dana imam svrab na testisima i na preponama ko njih i nekih 5-6 izraslina na testisima nalik kao kas ubode komarac ne bole al svrbe,i isto tako i na dupetu,hvala unaprijed na odgovoru

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda uživo, ne može se točno reći o čemu je problem, već samo nagađati. Moguće da je riječ o folikulitisu ili iritaciji. U slučaju da promjene ne prolaze savjetujem pregled dermatovenerologa.