Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

zabrinutost

anica

moj muz ima po cijelom tijelu roza crvene fleke koje ne svrbe bio je kod dermatologa.ali bez rezultata krvna slika je u redu.a fleke se i dalje pojavljuju velicine graska ,ne uzima medikamente jedini problem su te flekekoje se i dalje pojavljuju .dali postoji takva reakcija u slucaju da sa njegovim metabolizmom nesto nije u redu ? molila bih vas da mi odgovorite sto jos da se proba ili koja pretraga bi mozda dala neki rezultat. internista ga je poslao kod dermatologa napravljen je alergijski test bez rezultata tako da neznamo dalje kud i sto hvala

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Na temelju vašeg opisa nije moguće zaključiti o kojoj bi se bolesti kože moglo raditi. S obzirom da nije prisutan svrbež najverojatnije se ne radi o nekom od oblika alergije. Preporučam vam da se obratite nadležnom dermatologu koji će nakon uvida u nalaze te kliničku sliku odrediti eventualne dodatne pretrage.