Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

zatvor kod djece

mila

Već tri-četiri mjeseca moj sin od 2,2 god.ima tvrdu stolicu i jake bolove pri tome.Takođe dešava se da mu se pojavi krvavi trag u stolici.
Dječiji hirurg tvrdi da nijesu hemoroidi niti bilo šta drugo i preporučio da mažem pantenol mast i naravno da vodim računa o ishrani.Međutim to i dalje traje prilikom izlaza.Šta vi mislite i predlažete?

prof dr Jasna Lipozenčić

Potreban je pregled padijatra-gastroenterologa, analiza benzidina u stolici, parazitološki i bakteriološki pregled stolice. Regulirati prehranu, piti čajeve, ne jesti čokoladu.