Kardiologija

nizak tlak

ambroz

Poštovani!
Vec par mjeseci imam problema sa noskim tlakom bude cak i 90/55, jako mi se vrti onda i moram sjesti..
a puls mi je dosta velik i osjetim lupanje srca....da li je to opasno po zdravlje i da li postoje neki ljekovi da se to izljeci ili barem drzi pod kontrolom?

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Nedostaje malo više podataka za dobar odgovor, vaša dob, neke druge smetnje, obiteljska povijest, ev. nalazi običnog EKG-a, po potrebi neke druge pretrage. Ukoliko ste zabrinuti, javite se kardiologu na pregled.