Kardiologija

Rezultat HOLTER-a

ZVonko

Poštovani!
Molim Vaše mišljenje u svezi dolje navedenih rezultata-dijagnoze:
"Tijekom nošenja holtera ukupno je registrirano 113 058 QRS kompleksa .osnovni ritam tijekom snimanja je SINUS RITAM po danu se frekv. kretala 70-100 /min,a max. frekv. bila je 133/min.srednja frekvencija je bila 79/min.Po noći se frekv. kretala 50-65/min, s tim da je min frekv. bila 45/min (1:22h).Registrirano je 64 SVES pojedinačnih,9 u paru,17. "

Nisam siguran što SVES predstavlja ,te koliko je to opasno?!Hvala !!!!

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Uredan nalaz.