Kardiologija

srčani problemi

ZVonko

38 godina,težina u granicama,uredski posao.prije cca 1 mjeseca,nakon vrlo stresne situacije osjetio sam bol u području srca,probadanje,žarenje ,peckanje.obavio sam EKG i KKS.nalazi su sasvim u redu.Da li je potrebno obaviti UZV ili Holter ,jer bol ne prestaje,ponekad traje i cijeli dan -ne ovisno naporu ili tlaku koji je malo niži(110/75).napominjem da ponekad imam depresivne epizode i napade panike ,koje riješavam samokontrolom ili min. dozama Helex-a.hvala i svako dobro!!

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Za Vaše umirenje mogli biste napraviti ergometriju i UZV srca, te hormone štitnjače. Ukoliko su ovi nalazi dobri, nemate razloga za zabrinutost.