Oftalmologija

IGRANJE NERVA ISPOD DESNOG OKAA

veljkovic

Postovani,opet je poceo da mi igra misic ispod oka,desnog,neprestano.To mi se vec desavalo letos,pa sam posle nekih 20-ak dana otisla do dr na pregled,vid-odlican,vadila sam krv,rezultat ok,pa na kraju odoh i do neurologa,koja mi je rekla da je to od stresa.Da pijem kompleks vitamina b i magnezijum i to mi se ubrzo umirilo.Medjutim sada,nakon 6 meseci sve krece iznova...jesam napeta i nervozna i non stop sedim na poslu za kompjuterom.Sta mi savetujete?Hvala unapred

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Nemate mnogo drugih mogućnosti osim izbjegavati moguće „okidače“ titranja ovih sitnih mišića. Potpuniji odgovor možete naći pod naslovom „Titranje kapka“ na narednoj stranici foruma www.cybermed.hr/forum/specijalizacije_medicina/oftalmologija/titranje_kapka