Oftalmologija

Nejednakost​ oka

ivic2

Poštovani,
Imam problema s jednim okom, dosta mi je osjetljivije, kad god sam umorna ili me klima napuše ono mi je uvijek crveno i osjetljivo, i ono što sam zamijetila, dosta je veće odnosno vidi se veći dio bjeloočnice u razmaku od šarenice do donjeg kapka u odnosu na drugo oko. Poslala bih vam rado fotografiju, ali se tu ne može. Molim Vas da mi svojim stručnim savjetom pomognete. Najviše me brine to što je veće, a ne znam koji je problem. Unaprijed Vam se zahvaljujem!

LP

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Iako će u daljnjoj budućnosti vjerojatno biti moguće napraviti pregled putem interneta, još neko vrijeme će oftalmološki pregled biti jedini način na koji možemo utvrditi je li vjeđni rasporak povećan te radi li se o promjeni vjeđa ili pomaku oka zbog eventualnih zbivanja u očnoj duplji.