Kontracepcija

moguća trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Započnite s novim blisterom u subotu. Ne radi se o trudnoći.

tamarica654

Izvinite sto sam dosadna, ali u strahu sam, vec par dana ucestalo mokrim imam pojacan iscedak koji je zuckast i podrigujem stalno i gladna sam konstantno ! Da li je mogyce da su tri menstruacije nakon odnosa bile lazne? To mi zvuci nemoguce, ali opet sam u strahu... Izvinite jos jednom! Nadam se da razumete...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nisu bile lažne. NE brinite.Ne radi se o trudnoći.

tamarica654

Opet ja, danas je trebala stici menstruacija, ali samo braon mrljica se pojavila , popila sam sve tablete tacno na vreme, a odnose nisam imala od 01.1... 30.3 je test bio negativan, a poslednji odnos 01.1 ... dali je moguce da test posle 3 meseca nije dao tacan rezultat? Ne mogu vise da panicim, poludecu...

Kratos

Poštovani Doktore!
Zanima me može li cura ostati u 2. stanju ako smo prije 2 tjedna(cca. plodni dani) imali peting.Malo preciznije: dodirivao sam sa spolnim organom njezin s time da je ona nosila gaćice a ja ne.Nisam ejakulirao u ovoj pozi nego pri ejakulaciji nije bilo nikakvog kontakta. Znam da je pitanje malo besmisleno i needucirano, ali mene samo zanima dali postoji ikakva šansa za trudnoću iako je bilo preko gaćica, i u slučaju da sam slučajno taknuo njen spolni organ postoji li onda(bojim se zbog preejakulata)?
Hvala vam najljepša Doktore

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tamarica, odgovorio sam vam. Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kratos, ne postoji.

martinava

Postovani.. zadnju menstruaciju imala sam 25.02.2014. ove subote sam bila na uzv, medutim vidjela se samo gestacijska vrecica, ploda nije bilo.. moj ciklus je 39 dana, te imam kasno ovulaciju.. dal je moguce da se plod nije vidio zbog toga? danas sam prvi put vadila betu i ona iznosi 15564, opet idem u srijedu na vadenje bete..

Gogoo

Postovani, pila sam Yaz pilule vise od 2 godine (januar 2014). Od decembra imam problema sa jakim bolom u stomaku, cak sam imala krvarenja usljed ciklusa, predpostavljam da se radi o jakoj upali. U decembru sam bila kod ginekologa na pregledu i uzv, imam ranicu na grlicu materice i na oba jajnika po par mikrocisti. On mi je rekao da to nije neki problem. Poslije prestanka pijenja pilula prvi mjesec sam menstruaciju dobila normalno 20.02. (ciklus 28 dana- inace mi je pravilan), ali sam taj mjesec pila antibiotike koji su smanjili upalu. Zatim sam opet pocela piti kontracepcijske pilule Oralcon, dobila menstruaciju 16.03. (4 dan pauze), ona je bila jako oskudna kao spotting krvarenje. Predhodni mjesec nisam koristila kontracepcijske pilule, imala sam jedan nezasticen odnos i to 9.04., a menstruaciju sam trebala dobiti 13.04. Jutros sam radila test na trudnocu koji je negativan. Da li mislite da postoji mogucnost trudnoce?? Ili bi razlog kasnjenja mogla biti upala??
Hvala unaprije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Martinava. Ciklus vam je dugačak i mislim da se plod s obzirom na trajanje ciklusa ne može ni vidjeti. Svakako kontrolni beta i uzv nakon tjedan dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gogo ne radi se o trudnoći. Moguće je zbog upale.

Kembo

Poštovani, zanima me da li je moguća trudnoća. Pijem logest tablete vec duze vrijeme, ali sam prvu tabletu iz nove kutije popila oko 20 sati, a oko 2 ujutro sam povracala. Nadalje sam uzimala tablete normalno. Zanima me da linje moguce da se nije apsorbirala i da li sam trebala imati dodatnu zastitu narednih dana. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Apsorbirala se svakako. Ništa drugo ne treba kao niti dodatna zaštita.

Uhhhh

Imao sam odnos sa curom, nisam koristio zastitu, nisam svsio u nju, usao sam samo par puta. Trebala je dobiti juce/danas, međutim nema bolove po dnu stomaka, ali je bole grudi, pojavljuju joj se potkozne bubuljice na licu i promjenljivog je raspolozenja. Sad me zanima da li postoji i ako postoji kolika je vjerovatnoca da ostane trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji ako je bilo kao što ste opisali.

Uhhhh

A moze li sto da se dogodi od preejakulatne tecnosti, jer je nje bilo, ali svaki put prije nego bi usao ocistio bih moj polni organ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Brkate sluz i predejakulat. Malo se educirajte pa se ponovno javite ako zatreba.

larisa123

Ispricavam se ukoliko dode do duplog posta no mislim da nije objavljen. Htjela bi uz kondome koristiti kao dodatnu zastitu patentex oval. Da li ukoliko pukne kondom i decko nije ejakulirao ali postoji mogucnost predejakulata a meni su plodni dani da li je potrebno piti pilulu za dan poslije ili bi patentex stitio?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Štitio bi. Ima visoki pearl index.

mihaelg

Moja djevojka i ja nismo imali spolne odnose, ali uvijek bi pola sata prije nego bi išao njoj ejakulirao i nikad ne bi obrisao nego samo pustio, također nisam ni prao ruke. Kad bi se našli dirao bi ju dolje i penetrirao i ponekad dotaknuo rukom svoje spolovilo da ga namjestim. oboje smo uvijek obučeni do kraja. i sad joj mjesečnica kasni 8 dana, ali ona odbija test na trudnoći i ići k ginekologu, ja se jako brinem pa možete li mi reći postoji li šansa da je trudna. U zadnje vrijeme je pod vrlo velikim stresom ako to ima ikakav utjecaj i nije pila nikakve tablete i ovo je prvi put da joj kasni više od 5 dana.

Nazad
1 ... 19 20 21 22 23 24 ... 28
Naprijed