Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Uklanjanje dlacica nogu na osjetljivoj kozi, tj kozi koja ima par tockica psorijaze

Zizi93

Bolujem od psorijaze kojih 6 godina al sada imam samo par tockica na podkoljenici. Zanima me da li mogu ic na lasersko uklanjanje dlacica? Dolazi ljeto zelim imat jedan problem manje

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, možete ići na lasersko uklanjanje dlaka ali s obzirom da kod psorijaze fizikalne ozljede, odnosno mehanička trauma, mogu biti provocirajuči čimbenik u nastanku novih lezija (Koebnerov fenomen), može doći do pojave novih psorijatičnih promjena.