Endokrinologija i dijabetologija

erdic

tea

To zvuči stvarno nevjerovatno. Ja bih molila ako ima netko tko je probao te tablete, da mi kaže jel bilo kakvih rezultata. Jer me stvarno interesira.

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

Imate pravo, zvuči previše dobro da bi bilo istinito. Na tržištu se svakodnevno pojavljuje velik broj preparata 'revolucionarnh' učinaka. Većina njih takve učinke nema niti su u potpunosti ispitani. Stoga ne bih savjetovala takve preparata: jednako kao nema sigurnih dokaza da koriste nema ni dokaza da nisu štetni, pogotovo pri duljoj primjeni.