Endokrinologija i dijabetologija

Feokromocitom

Miljenko

Operiran mi je feokromocitom i odstranjena desna nadbubrezna zlijezda. Molim Vas, kakve bi kontrole trebala vrsiti ubuduce. Receno mi je da nacinim MRI 2 mj. i 6 mj. nakon operacije.
Unaprijed se zahvaljujem!

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

Trebate se držati dobivene upute: snimanjima će se kotrolirati ima li ostataka ili razvoja novog tumora. Inače je potrebno samo kontrolirati krvni tlak. U principu, uspjšnom operacijom vi ste izliječeni i ne biste trebali imati više problema.