Endokrinologija i dijabetologija

Prolaktin

Anita

Već sam bila u ovom forumu pa da nedužim 3dan ciklusa prl 420.07(76.3-400.o7) 23 dan ciklusa prl 460 ne mogu zanjeti 8 mjeseci da li je potrebno liječenje da se spusti prolaktin jer jedan liječnik mi je rekao da PRL mora biti u granicama normale , a moj liječnik da to nije tako strašno. Pa kom sad vjerovati da se obratim liječniku opče prakse da me uputi negdje dalje?

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

Pričekajte još malo (o neplodnosti ne možemo govoriti ako je prošlo manje od godinu dana) pa se obratite najbližem ginekološkom centru za probleme bračne neplodnosti