Kardiologija

Kateterska zamjena aortnog zaliska (TAVI)

Unica25

Postovani!
zanima me dali znate mozda gdje se moze napraviti zahvat Kateterska zamjena aortnog zaliska (TAVI)??
Ako je van Hrvatske jer zavod pokriva troskove,a ako ne kolika je cijena?
Hvala unaprijed

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

TAVI se izvodi u Klinici Magdalena u Krapinskim Toplicama, KBC-u Rebro i KB Dubrava. Cijena u Njemačkoj je oko 40.000 EUR.

Napomena: savjeti putem interneta su općenite preporuke i ne mogu zamijeniti uobičajeni liječnički pregled u ordinaciji.