Kardiologija

lijekovi za alergije i infarkt

designerlejla

Postovani,
Nadam se da cu dobiti odgovor na pitanje, jer sam u velikom problemu. Zadnjih godinu dana imam alergijsku reakciju (urtikarije)- radili su testove- bili su negativni- jos se nije utvrdio uzrok, ali moj problem je zbog lijekova za alergiju...
Cesto dobijem napade i zavrsim na hitnoj...lijeovi koje mi daju (obicno je urbason i synopen- injekcije)- djeluju dobro sto se alergije tice, ali meni stvaraju druge probleme. Puls mi se poveca na 115 otkucaja...sinoc sam posle te terapije imala jake bolove u trbuhu, mucninu, povracanje, nesvjesticu, proliv...cijeli dan sam slaba...
Da li postoji mogucnost da sam imala infarkt?

Hvala Vam unaprijed!
S postovanjem,

designerlejla

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Vrlo vjerojatno ne.

Napomena: savjeti putem interneta su općenite preporuke i ne mogu zamijeniti uobičajeni liječnički pregled u ordinaciji.