Oftalmologija

osjetljivost očiju

Jelena7

Poštovani doktore ,

Dok sam radila, par puta mi je sredstvo za rad uletjelo u oko unatoč naočalama, što mi je izazvalo dosta osjetljivost očiju ali i suhoću očiju.. Koje su najbolje kapi za suhoću očiju ??
Hvala !!!

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Za ispiranje očiju možete upotrijebiti bilo koje od umjetnih suza registriranih u Hrvatskoj. Terapija sindroma suhog oka ovisi o uzroku za što je potreban oftalmološki pregled. Informacije o vrstama suhog oka možete pročitati i na http://www.cybermed.hr/centri_a_z/sindrom_suhog_oka