Oftalmologija

Vid nejasan

mpavlakovic

Molim Vas vašu preporuku - unatrag dva mjeseca osjećam da mi vid povremeno jako slabi, tj. postaje mutan ne vidim ništa jasno pročitati ali ne traje duži period. ali se ponavlja, uz to pojavljuje se i umor posebice glave teška je i ne smijem s njome raditi nagle pokrete.
Unaprijed zahvaljujem.
Melita

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Trebali bi napraviti oftalmološki pregled kako bi se vidjelo zbog čega se javlja povremeno slabljenje vida. Ovisno o nalazu moći će se procijeniti jesu li glavobolje uzrokovane slabim vidom ili će biti biti potrebna dodatna obrada kako bi se pronašao njihov uzrok.