Kontracepcija

moguća trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste konfuzni, stoga vam ne mogu odgovoriti.
Lijepo se skoncentrirajte pa ponovno napišite pitanje, bez uvoda sa relevantnim stvarima poput trajanja ciklusa, zadnje menstruacije i slično.

mihaelg

pod obučeni mislim da se naša spolovila nisu dodirivala

Dejan Šakoronja, dr. med.

A kako bi onda došlo do trudnoće?

mihaelg

Preko prstića ako je bilo išta sperme na njima?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte teoretizirati.

sanela27

Postovani,
po prvi puta pisem i zanima me da li je moguca trudnoca i kolika je vjerojatnoca za to--zadnju men.sam imala 5.6. koja traje samo oko 4-5 dana i nije nimal obilna,u skroz maloj kolicini je uvijek,nije redovna obicno zbog nervoze dobijem po 5-6 dana ranije svakoga mjeseca,a s deckom sam imala odnos 12.6 nije svrsio u mene ali je odma nakon svrsavanja ponovo svoje spolovilo stavio u moju rodnicu i tako smo bili par minuta,jos da navedem i to da mislim da nije do kraja sve vani svrsio..unaprijed zahvaljujem i sa nestrpljenjem cu cekati vas odg

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji ali nije velika.

legolas8

Pozdrav, vidjela sam sličnih slučajeva, ali moram napisati i svoj samo kako bi me smirili, pa ako nije problem, bila bih jako zahvalna. Ja i dečko smo prije dva tjedna imali odnos, nismo koristili kondom, ali je malo bio u meni pa je iza toga došlo do oralnog seksa koji se odvijao nekih pola sata dok on nije svršio, tj., dok nije došlo do ejakulacije, nigdje blizu mene. Nakon toga se on obrisao pa je za nekih 15 minuta ponovno par minuta bio u meni i svršio na isti način (oralnim seksom). Menstruacija mi kasni 4 dana, što i nije tako neuobičajeno, rijetko kad je dobijem baš na dan kad trebam. Odnos smo imali, kako sam izračunala, za vrijeme neplodnih dana. Inače sam jako stresna osoba, znam da mi je i to većinom razlog neredovite mjesečnice. Postoji li ikakva mogućnost da sam trudna, po vašem mišljenju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji, doduše nije velika. Napravite test na trudnoću.

prettylittleliar

Poštovani,
u subotu sam imala veliku glavobolju i bolove u leđima te sam odmah nakon uzimanja Logest kontracepcijskih pilula popila i Zaldiar. Nakon dva-tri sata sam imala spolni odnos s dečkom te sam drugi dan normalno popila i zadnju pilulu. Sada mi kasni dva dana te me zanima jel je moguće da je Zaldiar smanjio djelovanje Logesta i je li moguće da sam ostala trudna?

jash58

Ovako.. Imam cikluse 28-30 dana
Nezasticeni odnos sam imala dan prije ocekivane menstruacije i dobila sam ju.
Zanima me mogu li ostati trudna ako jos prakticiram nezasticene odnose netom prije menstruacije?
I jeli moguca trudnoca s tim da ejakulira u mene u istom periodu ciklusa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prettylitllelair ne radi se o trudnoći dakako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jash ako je ciklus redovit tada su neplodni dani.

something1

Poštovani, danas sam imala odnos sa deckom i imao je kondom. Nakon nekog vremena mu se spustio pa smo pricekali da se opet digne te nastavili. Kondom je bio u redu i nije bilo zraka u njemu. Pri ponovnom ulasku penisa, decko je rekao da ima neki cudan osjecaj, ali smo svejedno nastavili. Za svaki slucaj je kasnije odlucio pogledati kondom i vidio je da je puknut. Do ejakulacije nije doslo, ali je odnos dosta dugo trajao pa me strah da nije nesto uslo zbog one tekucine koja curi prije ejakulacije. U jednom momentu je morao stati jer je mislio da ce svrsiti i pritom je penis bio unutra. On kaze da misli da nista nije izaslo, ali svejedno me strah. Da li trebam popiti tabletu za dan poslije? Mislim da su mi sada plodni dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.
No vas dvoje najbolje znate situaciju.
Ako je imala sumnja uzmite pilulu za dan poslije.

hellokitty5991

Zdravo, ovako. nedavno sam se udala, prije toga moj sadasnji muz i ja imali smo sexualne odnose, ali nikada nije zavrsavao u meni. Sada to radimo jer zelimo trudnocu. Medjutim nakon sto on zavrsi i izvadi penis iz vagine pocinje da izlazi njegova sperma. Zanima me da li je to normalno i da li mogu ostati trudna iako sperma izadje iz vagine. Ni meni ni njemu nije jasno zasto se to desava jer ni jedno ni drugo nismo imali priliku ranije da radimo kao sto sada radimo. Hvala unaprijed happy

yolo

Dobar dan,
zanima me postoji li mogućnost trudnoće ako je spolni odnos bez zaštite bio predzadnji dan mjesečnice, partner je izvadio spolni organ malo prije nego je došlo do ejakulacije ali nije siguran je li možda malo iscurilo prije? Sutradan sam imala smeđi iscjedak kao kraj mjesečnice. Inače mjesečnice su mi uredne, svako 28dana, što znači da su u pitanju bili neplodni dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Helokity normalno je.
Dio ejakulata svakako iscuri.
Podignite nakon odnosa donji dio tijela nećim npr. jastukom sat vremena pa se to neće
događati u toj mjeri.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Yolo prema opisanom neće doći do trudnoće.

sandra.P

Poštovani, imala sam odnos u srijedu sa kondomom sve je bilo uredu,zatim jučer u petak, zadovoljavala sam dečka rukom prije odnosa te je izašlo jako puno sekreta odnosno prozirne tekućine prostate, uzeo je vlažnu maramicu i obrisao tekićinu koja je ostala nakon što sam ja polizala spolovilo. Te si je tom maramicom obrisao ruke, stavio je kondom i jos 2 puta tokom odnosa tom istom maramicom obrisao dio kondoma od mojeg iscjetka. Zanima me da li postoji mogućnost trudnoće jer su mi bili plodni dani? Neznam da li je prošlo dovoljno vremena od prošlog odnosa u srijedu da u tom sekretu nema više spermija.

Nazad
1 ... 20 21 22 23 24 25 ... 28
Naprijed