Endokrinologija i dijabetologija

chloasma

Marija

Postovani,
molim Vas da mi odgovorite da li se moze izlijeciti chloasma.Vec sam bila kod dermatologa i ginekologa.Dermatolog mi je preporucio kemijski piling,ali ja bi prvo pokusala chloasmu izlijeciti.Ginekolog mi je prepisao
Diane-35,od kojih ne vidim nikakvog poboljsanja.
Mozete li mi preporuciti kome da se obratim zbog ovog problema ,i da li
se chloasma uopce moze lijeciti ?
Unaprijed zahvaljujem

d.sc.Ivana Pavlić-Renar

Iako ste očito već bili i ginekološki i dermatološki pregledani, mislim da, radi još jednog mišljenja, nije loša ideja ovo pitanje postaviti na dermatološki i ginekološki forum.