Endokrinologija i dijabetologija

cigarete i trudnoca

Ivana

Trudna sam cetiri nedelje. Cim sam saznala da sam trudna smanjila sam cigarete na pet i manje dnevno. Da li je to dovoljno ili treba sasvim da prestanem da pusim?

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

Za vas i vašu bebu svakako bi najbolje bilo da sasvim prekinete pušenje, štoviše da se niti ne izlažete pasivnom pušenju- boravku u zadimljenim prostorijama, prostorijama u kojima se puši. Šecite se, uživajte u svježem zraku i učinite veliku stvar svome djetetu ali i sebi. Sretno.