Endokrinologija i dijabetologija

gojaznost i pcos

ema

IMAM DIJAGNOZU PCOS, I NEMAM MENSTRUACIJU VEC DVE GODINE. NE SMEM DA UZIMAM NIKAKVE PREPARATE, JER MI JE PRONADJENA PROMENA NA JETRI, A I PORED JAKO MALE KOLICINE HRANE JA SE GOJIM

Dr Ivana Pavlić Renar

Na žalost, nema mršavljenja bez gladi. Hormonski poremćaj koji imate zbog PCOS uvjetuje takav metabolizam da je potreban minimum unosa hrane za funkcioniranje, sve drugo ide u rezervu. Pokušajte kakvim strukturiranim programom redukcijske dijete uz što više tjelovježbe i rezultat neće izostati.
Dr Ivana Pavlić-Renar