Endokrinologija i dijabetologija

hipofiza

snupy

Moja šogorica imala je dva tumora na hipifizi, te je trebala ići na operaciju tih tumora,međutim na magnetskoj rezonanci prije samog operativnog zahvata ustanovili su da su tumori nestali.Prije je imala
problema sa zatvaranjem desnog oka,strašnim glavoboljama,vrtoglavice,
slabije reagira na podražaje desne strane,nije smjela na sunce,a to je sad sve nestalo a nije uzimala nikakve ljekove.Molim Vas da mi odgovorite dali je to sve moguće i dali postoji mogućnost da se ti tumori vrate.

Dr sc Ivana Pavlić Renar

Teško je reći bez detalja (snimki, laboratorijskih nalaza itd) o čemu se točno radilo. Moguće je da su se tvorbe (ne nužno tumori) povukle, a nema elemenata temeljem kojih bi se moglo prosuditi mogu li se ponovo pojaviti. U svakom slučaju, treba to dalje pratiti.