Endokrinologija i dijabetologija

iscjedak iz dojke

Dada

Unatrag 2 god. primjećujem proziran iscjedak iz obje dojke, a također sam napipala 3 pomične kvržice koje nisu bolne ispod lijeve dojke. U gornjem djelu dojke (lijeve) jedan dio je bolan konstantno. Prije 3. god. pojavila se kvržica veličine oraha (bolna) koja se kasnije povukla.Od pregleda sam radila ultrazvuk i 3 dana za redom davala bris iscjetka, međutim savjetovala sam se s kirurgom koji je rekao (ništa određeno)da se javim ako se pojavi krvavi iscjedak?! Molim Vas Vaše mišljenje, unaprijed hvala!

Dr Ivana Pavlić Renar

Teško je decidirano reći o čemu se radi, ali mislim da bi bilo dobro svakako otići na još jednu kontrolu, ako ste u Zagrebu u Institut za tumore. Ovime ne mislim reći da se radi o tumoru, nego da bi trebalo ići secijalisti koji se specifičnije bavi bolestima dojke.