Endokrinologija i dijabetologija

IVF-ICSI

Biljana

Puno pozdrava!
Zanima me koliko se plaća postupak IVF-ICSI i plaća li se postupak ako se ide prvi put?
Hvala

Dr Ivana Pavlić Renar

Postupci izvatjelesne oplodnje se mogu učiniti na teret HZZO-a. Ginekolog, odnosno tim za liječenje bračne neplodnosti prema nalazima oba partnera indicira vrstu postupka. U nekoliko se privatnih poliklinika također rade ove postupci, pa Vam sugeriram da se za informaciju o cijeni direktno informirate u tim poliklinikama.