Endokrinologija i dijabetologija

pitanje

Anja

Postovana Doktorice,
dugo vremena lijecila sam visok prolaktin,sad kad su vrijednosti normalne uradila sam estradiol i LH 12 dana ciklusa ,folikul je bio 20 mm.
Estradiol 66,2 pg/mL
LH 12,8 U/L
Molim Vas savjet.

S Postovanjem

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

U grubo (trbalo bi imati referalne vrijednosti po fazama ciklusa metode koju laboratorij koristi), ovi nalazi igledaju u skladu s razdobljem ciklusa u kojem su uzeti.
S postovanjem