Endokrinologija i dijabetologija

pitanje?

Malecka

Mozete mi reci dali je sve u redu, rezultati nalaza.. DHEAS- 6,21, LH 1.29 FSH-1.75 PROLAKT- 315,62 TESTO- 1.73 FTESTO- 5.79 ACTH- 5,43 Hvala

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

Prema navedenim nalazima kod vas se radi o hiperprolaktinemiji. Kako je o ovom stanju već puno pisano na forumu predlažem vam da pogledate i ostale odgovore na temu hiperprolaktinemije