Endokrinologija i dijabetologija

policisticni jajnici

tena

Sto znaci dijagnoza "nalik na policisticne jajnike"?Kako se to moze lijeciti?Moze li se stanje poboljsati ili pogorsati?

prim.dr. I. Pavlić-Renar, dr.med

“Nalik na policistične jajnike” ne može biti dijagnoza već opis stanja ili opis izgleda jajnika. Ne znam što Vam drugo odgovoriti na ovo.

miroslav

molio bih vas za savet gde bi moja devojka i ja mogli da se obratimo posto joj je utvrdjen pco sindrom i nerazvijena materica i da li se to stanje leci i kako

unapred zahvalni
Marija i Miroslav