Endokrinologija i dijabetologija

vrtoglavica

meri

Vec godinu dana osjecam vrtoglavicu koja je pracena malaksaloscu , pritiskom u glavi i sumovima u usima.Sve to desava mi se povremeno odnosno 2-3 dana mjesecno .
Uradila sam krvnu sliku koja je bila u potpunosti uredu.Uradila sam i colordoopler koji je takodjer bio uredu.EKG mi je uredan.Na fizijatrijskom pregledu tekodje nije bilo nikakvih negativnih nalaza .Secer i krvni tlak su u normali.Ginekoloski nalazi su u redu kao i kod okuliste.Imam povremenu glavobolju vec 6-7 godina.
Stanje u porodici i sredini u kojoj zivim i radim je vrlo dobro .
Pri vrtoglavici imam i nagon za povracanjem .
Dali ovakvi simptomi mogu biti prouzrokovani bolescu stitne zlijezde i sta vi mislite o mojim problemima , sta mi je ciniti .
Hvala

Dr sc Ivana Pavlić Renar

Mala je vjerojatnost da bi se vaši simptomi mogli objasniti poremećajem štitnjače. Prije nego se ispita ta minimalna mogućnost ne bi bilo loše konzultirati otorinolaringologa jer bi se moglo raditi o varijanti Menierovog sindroma.