Kardiologija

bol ispid grudi/srce

bipa30

Imam 27g i vec godinu dana imam jake bolove u prsima tj ispod grudi kao neko probadanje i bol ide u lijevu ruku,takoder sam pred malo radila ekg utz grudi i sve je dobro,medutim kasni mi menstruacija 7 dana!od cega me moze tako boliti?!i sta da napravim?!da li je srce ?!tesko spavam srce mi kuca sto na sat i stalno sam umorna i nista mi se neda!hvala unaprijed na odgovoru.

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Prema Vašem opisu, vrlo vjerojatno se ne radi o bolesti srca. Ukoliko ste uznemireni, otiđite kardiologu na pregled, eventualno ultrazvuk srca.