Kardiologija

Holter

Velika27

Postovani!!zahvaljujem na odgovoru.u međuvremenu sam radila 24 satni holter gdje nisu uocene nikakve aritmije,,sves jedan izoliran,,,ali se događalo da je puls bil 180 otkucaja,,a po noci dok sam spavala 110.lijecim se od depresije amyzolom gdje u nuspojavaka pise da nakon tolerancije nakon dugog uzimanja ljeka nastupa tahikardija.doktor mi je propisao betaloc od 25 mg,,,to pijem ali sam i izbacila amyzol,,,pijem ga vec 5 godina..unaprijed hvala.

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Nalaz Holtera ipak pokazuje prevelik broj otkucaja, Predlažem da se konzultirate s kardiologom, o eventualnoj promjeni lijeka.