Kardiologija

ormidol

Ivana1986

Poštovani!!! Imam 24 godine. Nedugo mi je bilo loše, pa sam zabrinut. Imala sam tlak160/80 i 110 otkucaja srca, i immala osječaj koda ču se svaki čas srušit. čula sam srce kako mi lup i doktor mi je za to dao ormidiol od 25. nalazi krvi su mi uredu i isto tako nalaz štitnjače. imam povremene bolove u prsima i naravno uhvati me panikada mi se nešto ne dogodi. tada mi je doktor preporučio helex od 25. Molim vas možete mi reč dali mogu pit ormidol bez ikakvih daljnih pretraga i dali to ima veze sa srcem. hvala!

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Trebali biste napraviti još i ultrazvuk srca; po svoj prilici, prema ovom što ste naveli, neće biti potrebe za stalnom terapijom, niti bih Vam u toj dobi to preporučio.