Kardiologija

Povišeno željezo u krvi

Buba 5

Poštovani,
Uplašio me je poslijednji nalaz krvi, moja doktorica mi nije ništa pojasnila, pa Vas molim da vi to učinite. Naime, imam 29 godina i jako visoko željezo-41, TIBC-43, UIBC-2. Ostalo je sve u granicama normale. Kako mi moja doktorica nije ništa rekla, osim da za 15 dana ponovim nalaz, ja Vas najljepše molim da mi Vi kažete otprilike o čemu se tu radi. Hvala

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Načelno ništa strašno, ponavljanje nalaza ima smisla, pa će se vidjeti da li je to zaista tako...