Klinička farmakologija s toksikologijom

genitalne bradavice

andreja

Imam 25 godina i imam genitalne bradavice.Mene zanima koliko su one prelazne: da li se na primer mogu preneti upotrebom wc solje, rucnika i sl. tj da li ja mogu bolest preneti na nekog iz porodice.

Dr. Viola Macolić Šarinić

Vjerojatno su to bradavice uzrokovane virusom, a ako je tako, mogu se prenijeti i na druge.

Trebalo bi učiniti ginekološki pregled i ustanoviti točno o čemu se radi.

Uz srdačan pozdrav
dr Viola Macolić Šarinić