Klinička farmakologija s toksikologijom

Hirutizam

Ana

Da li bi mi mogli reći nešto oo ovoj bolesti, svi nalazi su u redu jedino mi je kortizol povećan(da li on može uticati na psihićke probleme , vrtoglavice jako lupanje srca i alo ne što on moše ućiniti mom organitmu ako je dosta povećan i kako ga lijećiti

Dr Viola Macolić Šarinić

Draga Ana!

Vi imate poremećaj u lučenju hormona koji je mogao nastati zbog promjena na nadbubrežnoj žlijezdi ili hipofizi, te će biti potrebna daljnja obrada. Javite se specijalisti ENDOKRINOLOGU za daljnje pretrage i liječenje.

Uz srdačan pozdrav

Dr Viola Macolić Šarinić