Klinička farmakologija s toksikologijom

Moduretic

Vjera

Ne uspijevam u zagrebačkim i bližim slovenskim ljekarnama nabaviti propisiani mi lijek MODURETIC. - Možete li mi dati koji savjet (gdje tražiti, koji zamjenski lijek mogu upotrijebiti). Hvala!

Dr Viola Macolić Šarinić

Draga Vjera!

Moduretic je kombinirani diuretik (lijek za izmokravanje viška vode). Ima jedan vrlo sličan lijek koji se kod nas zove Tiaren, a može biti zamjena u slučaju da ne nađete vaš propisani lijek.

Srdačan pozdrav
Dr Viola Macolić Šarinić