Klinička farmakologija s toksikologijom

pitanje!

sanela

Prvo da vam se zahvalim!
Imam 25 godina,bila sam u ratu 4 godine,ali to nema ja mislim veze,
malo se sekiram zbog fakulteta itd.
Jednostavno nemam velikih problema,ali sam jako nervozna,sta da uzimam u zamjenu!

dr Viola Macolić Šarinić

Draga Sanela!

Lijekovi koji su anksiolitici su u većini iz ove grupe lijekova, tako da Vam ne savjetujem uzimanje drugih lijekova, već možda da se obratite psihologu ili psihijatru, probjate s vježbama opuštanja.

Uz lijep pozdrav
dr Viola Macolić Šarinić

branka

trebala bih početi uzimati diane-35 međutim nalazom krvi pokazane su mi više vrijednosti bilirubina (33), sa normalnim jetrenim enzimima, da li da počnem piti kontracepciju uz veće kontrole bilirubina? dali će one djelovati jako na jetru ili zbog tih vrijednosti će biti umanjena njihova učinkovitost? hvala!