Klinička farmakologija s toksikologijom

supradyn

joly

Poštovana,

Moja mama ( stara 60 g. ) bez prekida uzima supradyn vitamine ( oko godinu dana ) .Da li bi trebala napraviti pauzu i koliko dugo ili pauza nije potrebna.

Hvala lijepa,

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Poštovana,

vitamini se mogu uzimati dugo vremena, ako se ne uzima velika količina vitamina A i D koji mogu biti štetni. Pitanje je da li Vaša majka uopće treba uzimati ove vitamine ako jede normalno (voće, povrće, meso).

Srdačan pozdrav,
dr Viola Macolić Šarinić